Хим Бонд Анкер

Суміш для анкеровки «Хім Бонд Анкер»

Властивості

  • висока адгезія до металу та пластмасових виробів;
  • тріщиностійка;
  • вологостійка;
  • морозостійка;
  • водонепроникна;
  • швидкотвердіюча;
  • екологічно безпечна.

Сфера застосування

Суміш «Хім Бонд Анкер» призначена для закріплення мілких будівельних елементів з металу та пластмас у бетоні, кладці з каменю, цементно-пісчаній штукатурці, для усунення протікання через щілини, отвори та вибоїни в будівельних конструкціях.

Підготовка поверхні

Підготовка поверхні відбувається згідно до ДБН В2.6-22-2001. Поверхня повинна бути сухою та міцною, без очевидних руйнувань. Перед застосуванням розчиненої суміші основа зачищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, які зменшують адгезію розчину до основи. Всі нерівності та крихкі ділянки основи потрібно видалити та зволожити поверхню.

Проведення робіт

Суху суміш розчинити чистою водою (температура води +15 -20°С) та інтенсивно перемішати до отримання однорідної маси без грудочок. Використання розчиненої суміші можливе протягом 4 хвилин. Кількість води підбирають в залежності від запропонованого використання:

Пластична консистенція:

для кріплення металевих та пластикових будівельних елементів, заповнення пустот, отворів, тріщин то вибоїн, при усуненні протікання розчинити 3 частини сухої суміші Хім Бонд Анкер та 1 частини води по масі.

Рідка консистенція:

для заповнення монолітних отворів у перекритті та підлозі, а також для заповнення шпурів під анкери розчинити 2 частини сухої суміші Хім Бонд Анкер та 1 частину води по масі.

Розчинена суміш з додаванням заповнювача:

для заповнення тріщин шириною більш ніж 20 мм в суміш «Хім Бонд Анкер» потрібно додатково додати заповнювач у пропорції 1:1, після чого розчинити водою та приготувати розчинену суміш необхідної консистенції. Додавання заповнювача не впливає на термін твердіння, але знижує показники міцності розчину.

Для закладення вибоїн необхідно приготувати розчинену суміш пластичної консистенції. У момент початкового схоплення приготовану порцію розчиненої суміші вдавити у вибоїну або отвір та утримувати до повного затвердіння (5 хвилин). Схоплення розчиненої суміші починається приблизно через 4 хвилини після приготування незалежно від консистенції.

Залишки розчиненої суміші видалити за допомогою води, де допускаючи затвердіння розчину.

Технічні характеристики

Склад: Суміш цементів та добавок
Пропорція води для приготування розчинної суміші Пластична консистенція 1 частина води та 3 частини Хім Бонд Анкер
Пропорція води для приготування розчинної суміші Рідка консистенція 1 частина води та 2 частини Кім Бонд Анкер
Час використання розчиненої суміші Приблизно 4 хвилини
Початок схоплювання Приблизно 5 годин
Закінчення схоплювання Через 7 годин
Збільшення об’єму при схоплювання Приблизно 0,8%
Температура основи при застосуванні розчинної суміші Від +5°С до +30°С
Міцність на стискуваня Через 6 годин більш ніж 12,0 МПа; Через 1 добу більш ніж 22,5 МПа; Через 28 діб більш ніж 40,0 МПа
Міцність на згин Через 6 годин більш ніж 2,2 МПа; Через 1 добу більш ніж 2,6 МПа; Через 28 діб більш ніж 8,0 МПа.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про методи застосування матеріалу, при роботі з ним потрібно керуватися діючими нормативними документами. При використанні матеріалу не виникає складнощів за умови дотримання правил, викладених у даному технічному опису. У випадку застосування матеріалу у інших умовах потрібно самостійно провести випробувальні роботи або звернутися за порадою до виробника. Для анкетування різних будівельних елементів в умовах екстремальних навантажень, при заповнюванні великих об’ємів необхідно використовувати інші матеріали групи Кім Бонд.

Строк зберігання

У фірмовій герметичній упаковці у сухому приміщенні 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Упаковка

Суміш Хім Бонд Анкер фасується у мішки по 5 кг та 25 кг.

Зауваження

Роботи проводити при температурі основи від +5°С до +30°С. Всі вище зазначені рекомендації ефективні при температурі +20°С та відносній вологості повітря 60%. При інших умовах час на схоплення та затвердіння може змінитися. При використанні розчиненої суміші у інших температурних умовах необхідно використовувати для приготування розчиненої суміші теплу або холодну воду. Забороняється використовувати з іншими в’яжучими, полімерними в’яжучими та модифікуючи ми добавками. При використанні заповнювача необхідно враховувати зміни розчиненої суміші та розчину. Суміш для анкерування Хім Бонд Анкер містить цемент та у момент гід рації настає лугова реакція, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У випадку потрапляння розчиненої суміші у очі потрібно негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Під час зачинення суміші водою та в процесі твердіння підвищується її температура.

Гарантія виробника

Виробник гарантує відповідність суміші Хім Бонд Анкер вище зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, зазначених в даному технічному описанні. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених технічним описом. З моменту появи даного технічного опису всі інші стають не дійсними.