Хим Бонд Бетон-2

«Хім Бонд Бетон -2»
Еластична клейова суміш для кріплення усіх видів плитки на критичні, та поверхні, які деформуються, для внутрішніх та зовнішніх робіт

Властивості

 • сірого кольору;
 • товщина швів 1-5 мм;
 • висока адгезія до мінеральних поверхонь;
 • пластична та зручна при нанесенні;
 • вологостійка;
 • морозостійка;
 • паропроникна;
 • екологічно безпечна;
 • стійка до сповзання плитки;
 • для зовнішніх та внутрішніх робіт;
 • екологічно безпечна.

Сфера застосування

Клейова суміш «Хім Бонд Бетон-2»   застосовується для кріплення усіх видів плитки: керамічної, керамогранітної, плитки з натурального та штучного каменя, тепло- та звукоізоляційних плит (крім плитки з мармуру та світлого прозорого каменя) на критичні, та поверхні які   деформуються.

«Хім Бонд Бетон-2» застосовується для влаштування плиточних облицювань на стінах, підлогах, при проведенні внутрішніх та зовнішніх робіт (в приміщення з постійною вологою тощо), в цивільному та промисловому будівництві, а також для кріплення плитки з низьким рівнем водопоглинання (менш 1%), а також у випадку непоглинаючих поверхонь, гладких, які деформуються, або які піддаються постійним температурним коливанням, для  влаштування плиточних облицювань на гіпсокартонних плитах, плитах ОSB, балконах, підлогах з підігрівом та ін., а також на існуючих облицюваннях в середині приміщень. 

Еластичні властивості попереджує появу внутрішніх напружень. 

Підготовка поверхні

Поверхню підготовити у відповідності з вимогами БНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6‑22‑2001.

Поверхня основи повинна бути міцною, сухою, не підданою заморожуванню. Поверхню очистити від забруднень та речовин, які знижують адгезію матеріалу до поверхні (масляні та жирові плями, змащувальні матеріали, особливо антиопалубні мастила, бітумні мастики, лакофарбові покриття та ін.). Неміцні ділянки поверхні, та ті, що осипаються, видалити.

Проведення робіт

Для приготування розчинної суміші «Хім Бонд Бетон-2» беруть точно відмірену кількість чистої холодної води (від +15 до +200C). Суху суміш поступово додають у воду при перемішуванні, добиваючись отримання однорідної маси без грудок. Перемішування проводять за допомогою міксера або дриля з насадкою для в’язких речовин. Швидкість обертання мішалки повинна при цьому складати 400-800 об/хв. Потім витримують технологічну паузу 5 хвилин для дозрівання розчинної суміші, після чого її перемішують ще раз. Розчинна суміш повинна бути використана на протязі 2-х годин з моменту її приготування.   

Клейову суміш наносять на поверхню та розташовують по поверхні зубчатим шпателем, або теркою. Зубці повинні мати квадратну форму, а їх розмір обирають в залежності від формату плиток. Якщо кількість води та розмір зубців шпателя підібрані вірно, то після притискування плитки клейова суміш повинна покривати не менш 65% поверхні, яка приклеюється.

Увага! Плитку попередньо не замочувати!

Плитку можна кріпити на протязі 20 хвилин (відкритий час) після нанесення клейової суміші на поверхню. Положення плитки можна корегувати на протязі 15 хвилин після укладки.

Увага! Неможна укладати плитку в стик!

Товщина шва (мінімум 2 мм) встановлюється в залежності від формату плитки та умов експлуатації. Висока фіксуюча можливість клейової суміші дає можливість уникнути використання прокладок між плитками для забезпечення однакової ширини шва.

При зовнішніх роботах та виконанні облицювань з каменя для підвищення надійності кріплення плиток рекомендовано застосовувати комбінований метод укладки. При цьому методі клейова суміш за допомогою гладкого шпателя наносять на монтажну поверхню плиток рівним шаром товщиною 1мм.

Свіжі залишки клейової суміші можуть бути видалені за допомогою води, а затверділі – тільки механічно.

Технічні характеристики

Склад: суміш цементу з мінеральними заповнювачами та органічними модифікаторами
Зернистість 0,6 мм
Щільність сухої суміші: прибл. 1,8 кг/дм3
Кількість води зачинення: 5,5-6,0л води на 25кг сухої суміші
Відкритий час: прибл. 20 хвилин
Час корегування: прибл. 10 хвилин
Міцність на стиск (через 28 днів): не менше 15 МПа
Міцність на згин (через 28 днів) не менше 5 МПа
Термін придатності розчинової суміші не менше 120 хв
Водоутримувальна здатність розчинової суміші не менше 97%
Витрати: від 1,5- 3,2 кг/м2 в залежності від розмірів зубців шпателя та розміру плитки
Температура застосування: від +5 до +300С
Адгезія до поверхні: не менше 1,5 МПа
Морозостійкість не менше 50 циклів

Рекомендації

Даний технічний лист встановлює сферу застосування матеріалу та рекомендований метод проведення робіт, але не може замінити професійної підготовки виконавця. При проведенні робіт дотримуватись існуючих правил виконання будівельних робіт та техніки безпеки.

Наведені характеристики основані на практичному досвіді та на експлуатаційно-технічних випробуваннях. Виробник має право змінювати рецептури продуктів з метою покращення їх якості.

Виробник не несе відповідальність за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його використання з метою та при умовах, не передбачених даним технічним листом.

При використанні продукту в умовах, що не передбачені даним технічним листом слід отримати консультацію у виробника, або самостійно провести випробування.

Даний технічний лист, а також письмово не підтверджені рекомендації не можуть бути підставою для безумовної відповідальності виробника.

З появою даного технічного листа усі попередні стають недійсними.

Строк зберігання

В сухих умовах, на піддонах, в оригінальній непошкодженій упаковці – не більше 12 місяців з дати виготовлення.

Упаковка

Суміш «Хім Бонд Бетон-2» постачається в мішках по 25 кг. Виробник має право змінювати зовнішній вигляд упаковки.

Зауваження

Роботи проводити в сухих умовах, при температурі повітря та поверхні основи від +5 до +30°C та відносній вологості повітря не більше 80%. Усі наведені в технічному листі показники якості та рекомендації мають силу при температурі навколишнього середовища +20°C та відносній вологості повітря 60%. В інших умовах можливе зміна часу застосування матеріалу, «відкритого часу» та «часу корегування».

Увага: при  виконанні робіт в зимовий період при температурі навколишнього середовища, від +5°С до -10°С, використовувати зимову клейову суміш «Хім Бонд Бетон-2 Зимовий».

Клейова суміш «Хім Бонд Бетон-2» містить цемент та при взаємодії з водою спричиняє  лужну реакцію, тому, при роботі з нею, захищати очі та шкіру. При попаданні суміші в очі, промити їх водою та звернутися до лікаря.