Хім Бонд Суспензія

«Цементно-полімерна суспензія»

Властивості

 • сірого кольору;
 • можливість ін’єктування в конструкції під тиском гідравлічними насосами;
 • високоміцна;
 • висока адгезія до всіх поверхонь;
 • тріщиностійка;
 • водонепроникна;
 • пластична та зручна в роботі;
 • стійка до дії різного роду солей та газів;
 • газонепроникна;
 • вологостійка;
 • морозостійка;
 • підвищена стійкість до стиранності та усадки;
 • екологічно безпечна.

Сфера застосування

«Цементно-полімерна суспензія» (ТУ У 23.6-41083324-002: 2018) застосовується для реставрації та ремонту бетонних конструкцій тріщин розкриттям до 15мм на  ділянках де необхідна гарна  міцність, також забезпечити гарну водонепроникність. «Цементно-полімерна суспензія» розроблена для влаштування та відновлення несучої здатності залізобетонних, цегляних  та огороджуючих конструкцій, також застосовують для ін’єктування тріщин в залізобетонній підоснові дорожнього покриття для гідроізоляції покрівель, що експлуатуються, балконів, басейнів, бетонних резервуарів, тунелів, герметизації міжпанельних стиків, тощо.   Властивості матеріалу дозволяють виконувати ін`єктування в тріщини розкриттям від 15мм до 0,2мм, а також в тріщини, де необхідна висока міцність та висока адгезія до поверхні. «Цементно-полімерну супензію» гарно застосовувати для реставрації та заповненню стиків при з`єднанні різних матеріалів. Для підсилення  слабких бетонів чи ремонту цегляної кладки слід використовувати ґрунтовку «Хім Бонд Адмікс» для гарної адгезії та укріплення  старого бетону.

Підготовка поверхні

Поверхню підготовити у відповідності з вимогами БНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6‑22‑2001.

Поверхня основи повинна бути міцною, сухою, не підданою заморожуванню. Поверхню очистити від забруднень та речовин, які знижують адгезію матеріалу до поверхні (масляні та жирові плями, змащувальні матеріали, особливо опалубні мастила, бітумні мастики, лакофарбові покриття та ін.). Неміцні ділянки поверхні, та ті, що осипаються, видалити. Якщо проводити ін’єктування в тріщини слід провести герметизацію тріщини з двох сторін матеріалом «Хім Бонд Флекс Супер» або Торкрет-сумішшю «Хімтек W10».

Проведення робіт

«Цементно-полімерна суспензія» —  двокомпонентна. Компонент А: суха суміш 11кг в комплекті, та компонент В: рідка фаза 5 кг. Для приготування «Цементно-полімерної суспензії» слід змішати два компоненти в компонент В поступово додавати компонент А. Суху суміш поступово додавати в рідину при перемішуванні міксером або дрилем зі спеціальною насадкою. Перемішувати 5 хвилин, доводячи розчинову суміш до однорідної маси без грудочок. Швидкість обертання змішувача повинна складати 400-600 обертів на хвилину. Витримати технологічну паузу 5-10 хвилин для «дозрівання» суміші, після чого перемішати її ще раз. Додавати воду не можна. Поверхня повинна бути підготовлена заздалегідь. Для гарної адгезії матеріалу з основою слід використовувати грунтуючу рідину «Хім Бонд Адмікс».  

Технічні характеристики

Склад: суміш цементу з мінеральними заповнювачами та полімерними модифікаторами
Дисперсія Рідина білого кольору
Щільність суміші: прибл. 1,4 кг/дм3
Відкритий час: прибл. 40 хвилин
Міцність на стиск (через 7 днів): не менше 56,9 МПа (підтверджено протоколом випробувань)
Міцність на стиск (через 28 днів) не менше 61,3 МПа (підтверджено протоколом випробувань)
Термін придатності не менше 50 хв
Водопоглинання по масі за 24 години 1,08%
Витрати: прибл. 2 кг/м2 при товщині 1 мм
Температура застосування: від +5 до +300С
Адгезія до поверхні: не менше 3,3 МПа
Морозостійкість не менше 100 циклів
Водонепроникність через 28 діб не менше W 10
Мінімальний зміст волоконних модулів в одиниці об`єму не менше 0,6%

Рекомендації

Даний технічний лист встановлює сферу застосування матеріалу та рекомендований метод проведення робіт, але не може замінити професійної підготовки виконавця. При проведенні робіт дотримуватись існуючих правил виконання будівельних робіт та техніки безпеки. Наведені характеристики основані на практичному досвіді та на експлуатаційно-технічних випробуваннях. Виробник має право змінювати рецептури продуктів з метою покращення їх якості.

Виробник не несе відповідальність за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його використання з метою та при умовах, не передбачених даним технічним листом.

При використанні продукту в умовах, що не передбачені даним технічним листом слід отримати консультацію у виробника, або самостійно провести випробування.

Даний технічний лист, а також письмово не підтверджені рекомендації не можуть бути підставою для безумовної відповідальності виробника.

З появою даного технічного листа усі попередні стають недійсними.

Строк зберігання

В сухих умовах, на піддонах, в оригінальній непошкодженій упаковці – не більше 12 місяців з дати виготовлення.

Упаковка

«Цементно-полімерна суспензія» постачається комплектами: компонент А  по 11 кг., паперові мішки, та компонент В по 5 кг., рідка фаза — пластикове відро. Виробник має право змінювати зовнішній вигляд упаковки.

Зауваження

Роботи проводити в сухих умовах, при температурі повітря та поверхні основи від +5 до +30°C та відносній вологості повітря не більше 80%. Усі наведені в технічному листі показники якості та рекомендації мають силу при температурі навколишнього середовища +20°C та відносній вологості повітря 60%. В інших умовах можливе зміна часу застосування матеріалу, «відкритого часу» та «часу корегування».

«Цементно-полімерна суспензія» містить цемент та при взаємодії з водою спричиняє  лужну реакцію, тому, при роботі з нею, захищати очі та шкіру. При попаданні суміші в очі, промити їх водою та звернутися до лікаря.