Торкрет-суміш для вологого торкретування (мокрий метод). Продаж. т.066-820-16-99

Технічний лист

Торкрет-суміш для вологого торкретування (мокрий метод) т.066-820-16-99

 


Властивості

 • сірого кольору;
 • можливість нанесення товщиною до 25 мм за один підхід;
 • висока адгезія до всіх поверхонь;
 • тріщиностійка;
 • водонепроникна;
 • для різного роду раковин, дефектів бетону та тріщин;
 • пластична та зручна при нанесенні;
 • стійка до дії різного роду солей та газів;
 • газонепроникна;
 • вологостійка;
 • морозостійка;
 • підвищена стійкість до стиранності ;
 • екологічно безпечна.

Сфера застосування

 Суміш для волого торкретування «Кімтек»(мокрий метод) застосовується для реставрації та ремонту бетонних конструкцій, таких як: опори мостів, між опорні балки, перекриття, підсилення старих бетонних конструкцій, ремонту та будівництва нових резервуарів для води та хімікатів, ремонту та будівництва нових басейнів та високоміцних елементів будівництва, застосовується також для ремонту та будівництва шляхів та шляхопроводів, ремонту каналізаційних колекторів т.ін.

Властивості матеріалу дозволяють наносити слої до 25мм за один підхід. Для волого торкретування слабких бетонів чи ремонту слід використовувати ґрунтовку «Хім Бонд Адмікс» для гарної адгезії та укріплення  старого бетону, в місцях тріщин слід заанкерувати металеву дрібну сітку в якості каркасу. Для торкретування великих ділянок використовуйте обладнання  wet shotcrete  з механізмом неприривної дії. При нанесенні матеріалу  на вертикальні поверхні слід використовувати прискорювач твердіння з подачею безпосередньо на сопло торкрет машини.

Підготовка поверхні

Поверхню підготовити у відповідності з вимогами БНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6‑22‑2001.

Поверхня основи повинна бути міцною, сухою, не підданою заморожуванню. Поверхню очистити від забруднень та речовин, які знижують адгезію матеріалу до поверхні (масляні та жирові плями, змащувальні матеріали, особливо антиопалубні мастила, бітумні мастики, лакофарбові покриття та ін.). Неміцні ділянки поверхні, та ті, що осипаються, видалити.

Проведення робіт

Для зачинення суміші для волого торкретування «Хімтек»(мокрий метод) застосовувати  регламентовану кількість чистої холодної (від +15 до +20°С) води. Суху суміш поступово додавати в рідину при перемішуванні міксером або дрилем зі спеціальною насадкою або змішувачем примусової дії. Перемішувати 5 хвилин, доводячи розчинову суміш до однорідної маси без грудочок. Швидкість обертання змішувача повинна складати 400-600 обертів на хвилину. Витримати технологічну паузу 5-10 хвилин для «дозрівання» суміші, після чого перемішати її ще раз. Кількість води зачинення може вагатися в межах від 2 до 2,3 л на 25 кг сухої суміші «Хімтек». При роботі з торкрет обладнанням процедура приготування суміші така сама як і при ручному замішуванні. Також є можливість використання концентрату «Хімтек». На 2,8 кг концентрату додати 84 кг сухого піску, 25 кг цементу М500 Д0 та 10 л чистої води без хлору і ретельно перемішати 15-20хв. в торкрет машині, після чого наносити.

Технічні характеристики

Склад:

суміш цементу з мінеральними заповнювачами та органічними модифікаторами

Зернистість

1,6 мм

Щільність сухої суміші:

прибл. 2,2 кг/дм3

Кількість води зачинення:

2-2,3 л води на 25кг сухої суміші

Відкритий час:

прибл. 40 хвилин

Час корегування:

прибл.  20 хвилин

Міцність на стиск (через 28 днів):

не менше 45 МПа

Міцність на згин (через 28 днів)

не менше 15 МПа

Термін придатності розчинової суміші

не менше 50 хв

Водоутримувальна здатність розчинової суміші

не менше 97%

Витрати:

прибл. 2,2 кг/м2 торкретування при товщині  1 мм

Температура застосування:

від +5 до +300С

Адгезія до поверхні:

не менше 1,5 МПа

Морозостійкість

не менше 300 циклів

Водонепроникність через 28 діб

не менше W 10

Мінімальний зміст волоконних модулів в одиниці об`єму

не менше 0,6%

Рекомендації

Даний технічний лист встановлює сферу застосування матеріалу та рекомендований метод проведення робіт, але не може замінити професійної підготовки виконавця. При проведенні робіт дотримуватись існуючих правил виконання будівельних робіт та техніки безпеки. Наведені характеристики основані на практичному досвіді та на експлуатаційно-технічних випробуваннях. Виробник має право змінювати рецептури продуктів з метою покращення їх якості.

Виробник не несе відповідальність за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його використання з метою та при умовах, не передбачених даним технічним листом.

При використанні продукту в умовах, що не передбачені даним технічним листом слід отримати консультацію у виробника, або самостійно провести випробування.

Даний технічний лист, а також письмово не підтверджені рекомендації не можуть бути підставою для безумовної відповідальності виробника.

З появою даного технічного листа усі попередні стають недійсними.

Строк зберігання

В сухих умовах, на піддонах, в оригінальній непошкодженій упаковці – не більше 12 місяців з дати виготовлення.

Упаковка

Суміш  «Хімтек» постачається в мішках по 25 кг. Також можливі поставки концентратом по 2,8 кг., або в біг-бегах. Виробник має право змінювати зовнішній вигляд упаковки.

Зауваження

Роботи проводити в сухих умовах, при температурі повітря та поверхні основи від +5 до +30°C та відносній вологості повітря не більше 80%. Усі наведені в технічному листі показники якості та рекомендації мають силу при температурі навколишнього середовища +20°C та відносній вологості повітря 60%. В інших умовах можливе зміна часу застосування матеріалу, «відкритого часу» та «часу корегування».

Увага: при  виконанні робіт в зимовий період при температурі навколишнього середовища, від +5°С до -10°С, слід використовувати зимову добавку .

Суміш для волого торкретування «Хімтек» (мокрий метод) містить цемент та при взаємодії з водою спричиняє  лужну реакцію, тому, при роботі з нею, захищати очі та шкіру. При попаданні суміші в очі, промити їх водою та звернутися до лікаря.