Торкрет-суміш для вологого торкретування (сухий метод) Продаж. т.066-820-16-99

Торкрет-суміш

Суміш для вологого торкретування

(сухий метод)


Властивості

 • сірого кольору;
 • можливість нанесення товщиною до 100 мм за один підхід;
 • висока адгезія до всіх поверхонь;
 • тріщиностійка;
 • водонепроникна;
 • для різного роду раковин, дефектів бетону та тріщин;
 • висока первинна міцність
 • низький відскік
 • стійка до дії різного роду солей та газів;
 • повітряпроникна;
 • вологостійка;
 • морозостійка;
 • підвищена стійкість до стиранності ;
 • екологічно безпечна.

Сфера застосування

 Суміш для волого торкретування «Кімтек» (сухий метод) застосовується для реставрації та ремонту бетонних конструкцій, таких як: опори мостів, між опорні балки, перекриття, підсилення старих бетонних конструкцій, ремонту та будівництва нових резервуарів для води та хімікатів, ремонту та будівництва нових басейнів та високоміцних елементів будівництва, застосовується також для ремонту та будівництва шляхів та шляхопроводів, ремонту каналізаційних колекторів т.ін.

Властивості матеріалу дозволяють наносити шари до 100 мм за один підхід. Для сухого торкретування слабких бетонів чи ремонту слід використовувати ґрунтовку «Хім Бонд Адмікс» для гарної адгезії та укріплення  старого бетону, в місцях тріщин слід заанкерувати металеву дрібну сітку в якості каркасу. Для торкретування великих ділянок використовуйте обладнання  Dry shotcrete. При нанесенні матеріалу  на вертикальні поверхні слід використовувати прискорювач твердіння з подачею безпосередньо на сопло торкрет машини.

Підготовка поверхні

Поверхню підготовити у відповідності з вимогами БНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6‑22‑2001.

Поверхня основи повинна бути міцною, сухою, не підданою заморожуванню. Поверхню очистити від забруднень та речовин, які знижують адгезію матеріалу до поверхні (масляні та жирові плями, змащувальні матеріали, особливо антиопалубні мастила, бітумні мастики, лакофарбові покриття та ін.). Неміцні ділянки поверхні, та ті, що осипаються, видалити.

Проведення робіт

Для нанесення суміші використовується торкрет пушка для сухого нанесення. Суха суміш «Хімтек» подається стиснутим повітрям по шлангу до сопла, де зачиняється водою, яка підводиться по водяному шлангу.

При нанесенні Торкрет суміші Хімтек необхідно строго контролювати відстань та кут між віссю сопла та поверхні нанесення. Відстань повинна бути в межах 0,6-1,0 м, а кут подачі:

* 20-30 гр. до вертикалі при нанесенні на горизонтальні поверхні;

* 90 гр. при нанесенні на вертикальні поверхні. Якість нанесення, а також витрата матеріалу багато в чому залежить від рівномірності подачі. Необхідно уважно стежити і контролювати витрату води, що надходить на сопло. Витрата води налаштовується разом з рівномірністю подачі матеріалу на окремій ділянці. При правильно відрегульованої витраті води відбувається мінімальний відскік і мінімальне запилювання матеріалу. Візуально витрата води визначається по утриманню шару торкрету на поверхні: при великій витраті води нанесений торкретбетон сповзає з поверхні, а при недостатній кількості води не прилипає до поверхні, і спостерігаються великі втрати матеріалу при відскоку. При правильному дозуванні води можливий відскік матеріалу не повинен перевищувати 7-10% від загальної маси. Відскік використовувати повторно категорично забороняється. Після закінчення робіт по торкретування на захватці не пізніше 45-60 хвилин після початку нанесення необхідно провести згладжування нанесеного шару дерев’яним полутером або сталевою кельмою.

Технічні характеристики

Склад:

суміш цементу з мінеральними заповнювачами та органічними модифікаторами

Зернистість

1,6-2,5 мм

Щільність сухої суміші:

прибл. 2,25 кг/дм3

Кількість води зачинення:

дослідним шляхом

Рекомендована товщина нанесення за один підхід (без сітки) мм

50

Міцність на стиск (через 28 днів):

не менше 40 МПа

Витрати:

прибл.22,5 кг/м2 торкретування при товщині  10 мм (без врахування відскоку)

Температура застосування:

від +5 до +300С

Адгезія до поверхні:

не менше 1,5 МПа

Морозостійкість

не менше 300 циклів

Водонепроникність через 28 діб

не менше W 10

Рекомендації

Даний технічний лист встановлює сферу застосування матеріалу та рекомендований метод проведення робіт, але не може замінити професійної підготовки виконавця. При проведенні робіт дотримуватись існуючих правил виконання будівельних робіт та техніки безпеки. Наведені характеристики основані на практичному досвіді та на експлуатаційно-технічних випробуваннях. Виробник має право змінювати рецептури продуктів з метою покращення їх якості.

Виробник не несе відповідальність за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його використання з метою та при умовах, не передбачених даним технічним листом.

При використанні продукту в умовах, що не передбачені даним технічним листом слід отримати консультацію у виробника, або самостійно провести випробування.

Даний технічний лист, а також письмово не підтверджені рекомендації не можуть бути підставою для безумовної відповідальності виробника.

З появою даного технічного листа усі попередні стають недійсними.

Строк зберігання

В сухих умовах, на піддонах, в оригінальній непошкодженій упаковці – не більше 12 місяців з дати виготовлення.

Упаковка

Суміш  «Хімтек» постачається в мішках по 25 кг. Також можливі поставки концентратом по 2,8 кг., або в біг-бегах. Виробник має право змінювати зовнішній вигляд упаковки.

Зауваження

Роботи проводити в сухих умовах, при температурі повітря та поверхні основи від +5 до +30°C та відносній вологості повітря не більше 80%. Усі наведені в технічному листі показники якості та рекомендації мають силу при температурі навколишнього середовища +20°C та відносній вологості повітря 60%. В інших умовах можливе зміна часу застосування матеріалу, «відкритого часу» та «часу корегування».

Увага: при  виконанні робіт в зимовий період при температурі навколишнього середовища, від +5°С до -10°С, слід використовувати зимову добавку .

Суміш для волого торкретування «Хімтек» (сухий метод) містить цемент та при взаємодії з водою спричиняє  лужну реакцію, тому, при роботі з нею, захищати очі та шкіру. При попаданні суміші в очі, промити їх водою та звернутися до лікаря.

За технічними  консультаціями звертайтесь за

тел./факс: +38 (098) 506-77-60

vstop@i.ua